We are hiring

Obchodní zástupce

Vítáme tě v našem tymu. Pivovar Švabín začal fungovat již v roce 1567 a teď mu dáváme nový život.

Proto hledáme kolegu/kolegyni na pozici Obchodního zástupce pro pivovar ŠVABÍN.

Máš rád/a pivo a toužíš po práci v pivním průmyslu? Je pivo tvou vášní a chceš ukázat ostatním, kudy vede ta správná cesta? Pak hledáme právě tebe!

Náplní tvé práce bude budovat povědomí o našem pivovaru, pečovat o stávající zákazníky a aktivně vyhledávat nové ve svěřeném regionu. Očekáváme od tebe základní znalosti o světě piva a motivaci pro dobře odvedenou práci. Hledáme člověka, který bude zodpovědně předávat naši filozofii stávajícím zákazníkům a to u provozoven tzv. moderního trhu (hypermarkety, supermarkety apod.) a tzv. tradičního trhu (menší řetězce, sámošky/večerky) ve svěřené oblasti.

Co od tebe budeme očekávat?

  • Prezentační a komunikační dovednosti
  • Samostatnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení s ohledem na plnění strategie a úkolů, proaktivitu
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS office)
  • Zkušenosti s prodejem piva, nápojů nebo jiného sortimentu v oblasti HORECA vítany
  • Chuť učit se novým věcem
  • Flexibilitu

Náplň práce

  • Aktivní péče o stávající zákazníky a zákaznický servis
  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • Posílení postavení pivovaru Švabín na trhu
  • Plnění reálných společně stanovených cílů
  • Aktivní prodej produkce z portfolia společnosti
  • Podpora propagačních akcí a prezentací v regionu
  • Reportování a poskytování informací z trhu

Co nabízíme

  • Nástup ihned
  • Plat od 50.000kč
  • Práce na OSVČ
  • Zajímavou práci se skvělou značkou
  • Možnost plánovat si svůj pracovní den

Bestsellers:
NÁKUPNÍ VOZÍK 0
NEDÁVNO ZOBRAZENO 0