We are hiring

Kreativní a PR / SMM marketingový specialista

Místo vykonávání práce: Home-office nebo kancelář

Máte rád/a řemeslné pivo a fantasy příběhy? Chcete do své práce zapojit špetku fantazie a historie? Švabín hledá Kreativní a PR marketingový specialista , který by nám mohl pomoci sdílet jedinečný příběh naši značky a prohloubit naše vztahy s influencery a ambasadory značky.

O práci

Jako Kreativní a PR marketingový specialista  budete hlavní kontaktní osobou pro všechny záležitosti související se zviditelněním naší značky. Vaším hlavním cílem bude vytvářet poutavé příběhy, které budou rezonovat s naším hlavním publikem – lidmi, kteří milují dobrodružství, kreativitu a samozřejmě kvalitní řemeslné pivo. Kromě toho budete zodpovědní za vývoj a správu našich programů pro influencery a ambasadory, abyste zajistili konzistentní a efektivní reprezentaci naši značky.

Co od Vás budeme očekávat?

  • Prokazatelnou praxi v oboru SMM / content marketingu minimálně 1-2 let (bude potřeba doložit);

  • Samostatnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení s ohledem na plnění strategie a úkolů, proaktivitu;

  • Hotové SMM casy (bude potřeba doložit);

  • Zájem o fantasy příběhy, velkým plusem bude znalost historie / dějepisu;

  • Angličtinu minimálně C1;

  • Pracovní cesty na festivaly (historické, pivní) jako reportér/ka;

  • Chuť se učit novým věcem;

  • Flexibilitu.

Náplň práce

  • Zajištění komunikace značky s cílovou skupinou

    • Vývoj obsahu / contentu;

    • Stanovení úkolů pro dodavatele a členy týmu;

    • Vývoj a řízení ambasadorského programu, spolupráce s influencery a známými osobnostmi;

    • Kontrola a upravování propagačních materiálů;

    • Cesty na festivaly a akce, kterých se značka účastní;

  • Plánování a analytická práce

    • Vypracovávání a implementace strategii pro propagaci značky Švabín v sociálních médiích a vytvoření PR strategii;

    • Vytváření plánu obsahu pro sociální média;

    • Analýza statistických údajů o účinnosti (včetně pokrytí, ERR, CPM);

    • Vytváření a správa ročního rozpočtu pro PR účely / Influencery a Ambassadory / SMM.

    • Analýza konkurence (strategie, obsah, kreativa).

  • Zajištění pracovního procesu

    • Interakce s jinými odděleními společnosti za účelem plnění zadaných úkolů; řešení všech kontroverzních problémů v co nejkratším čase a zabránění jejich opakování;

    • Vyhledávání dodavatelů, freelancerů, domlouvání podmínek spolupráce, v některých případech řešení s nadřízeným otázek rozšíření týmu;

    • Vedení pracovní dokumentace;

  • Kontrola

    • Pozitivního vývoje klíčových ukazatelů výkonnosti;

    • Kvality práce odváděné influencery a targetology;

    • Práce dodavatelů, členů SMM týmu.

Co nabízíme

  • Nástup ihned

  • Průměrné platové ohodnocení pro tuto pozici činí: 50 000 – 80 000 Kč

  • Práce OSVČ

  • Zajímavou práci se skvělou značkou

  • Možnost plánovat si svůj pracovní den

Skutečná nabídka platového ohodnocení bude zohledňovat více faktorů včetně dovedností, zkušeností, vzdělání a umístění. Vezměte prosím na vědomí, že výše uvedené platové ohodnocení zahrnuje pouze základní plat, nikoli celkovou odměnu, do které patří bonusy a výhody.

O společnosti:

Pivovar Švabín byl založen v roce 1567 ve Zbirohu a má dlouhou historii poznamenanou odolností. V průběhu své existence pivovar vystál různé zkoušky, počínaje válkami až po ekonomickou krizi, a v roce 2018 našel nový život po tom, co jej odkoupila soukromá investiční společnost.

Švabín je víc než jen nápoj – je to zážitek, který vás zve do světa poháněného představivostí. S pokračujícím rozvojem společnosti jsme nadšení z možnosti prohloubit příběh naší značky prostřednictvím různých spolupráci v oblastech alternativního umění, hudby a zábavy.

Přidejte se k nám v naší snaze stát se vynikající a inspirativní značkou řemeslného piva v České republice i v Evropě nejen pro dobrodruhy a umělce.

Bestsellers:
NÁKUPNÍ VOZÍK 0
NEDÁVNO ZOBRAZENO 0