Pivovar Švabín u Zbirohu byl založen v roce 1567 Ladislavem Lobkowiczem.

Lobkowicz byl nejen vysoce postaveným úředníkem české královské komory, ale také členem tajné společnosti Trinity, která měla za cíl chránit lidstvo před tvory z jiného světa.

V alchymistické laboratoři pivovaru Ladislav vyvinul elixír, který mu pomohl cestovat časem. Pivovar však byl v roce 1619 obsazen temnými silami, po tom, co ho zdědil Ladislavův vnuk Jan, který byl začarován. Janovi se však podařilo zbavit se kouzla pomocí dědova elixíru. Po staletích byl pivovar konečně osvobozen od temných sil a prastará receptura elixíru byla obnovena. Pivo, vařené v pivovaru Švabín, má i dnes sílu vyvolávat touhu po dobrodružství.

Svabin
Svabin
Svabin
Svabin
svabin
Svabin

  ŠVABÍN DNES

  Současné pivo Švabín je průvodcem světem dobrodružství. Zažijte senzační chvíle doprovázené senzačním pivem. Ať už se k nám připojíte v jednom z barů nebo zůstanete doma na gauči, ujistěte se, že jste připraveni na vzrušující cestu s pivem, které vám přináší nová dobrodružství s každým douškem.

  svabin
  Přihlášení
  Create an account

  Na vaši e-mailovou adresu bude zaslán odkaz pro nastavení nového hesla.

  Vaše osobní údaje budou použity ke zpracování vaší objednávky, podpoře při prohlížení tohoto webu a k dalším účelům popsaným v našich [zásadách ochrany osobních údajů].

  Password Recovery

  Zapomněli jste heslo? Vložte prosím vaše uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu. E-mailem obdržíte odkaz pro vytvoření nového hesla.

  Bestsellers:

  SHOPPING BAG 0

  RECENTLY VIEWED 0